Filo Yönetimi

Otokonfor Hakkında

Otokonfor'un Kurumsal Çözümleri

OtoKonfor, çok sayıda öz mal araca sahip olan ve çok adette araç filosu bulunan şirketlerin, filolarını yönetmek için ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri tek yerden edinebilmelerini sağlayan, uçtan uca bir hizmet paketi. OtoKonfor’dan kurmsal olarak hizmet almaya başladığınızda, hem araç filonuz için ihtiyacınız olan hizmetlere kolayca ve uygun fiyatlar ile ulaşırsınız, hem de tüm bu işlerin yönetimini, uçtan uca çalışan yönetim yazılımı ile zahmetsizce takip edersiniz.

Kurumsal Çözümlerimiz, OtoKonfor’dan bireysel olarak edinebileceğiniz tüm hizmetleri ve daha fazlasını kapsar. OtoKonfor’a geldiğinizde, ihtiyacınıza ve araç filonuzun büyüklüğüne göre, size özel çözümler sunarak, filonuzu avantajlı ve konforlu bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.


Filo Yönetimi Ve Danışmanlığı

OtoKonfor’dan kurumsal olarak hizmet almaya başladığınızda, ilk işimiz araç filonuzu ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek, size en uygun çözümleri belirlemek ve araç filonuzun yönetim stratejisini geliştirmektir. Stratejik danışmanlığımız ile birlikte, filonuzun ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir hizmet yelpazesi de kullanımınıza açılır. OtoKonfor filo yönetimi ve danışmanlığı hizmeti ile filonuzu güvenle ve konforlu bir şekilde yönetirsiniz.

Uçtan Uca Yönetim Yazılımı

Filonuzdaki tüm araçlara ve sürücülerine dair ihtiyacınız olan tüm bilgilere, dilediğiniz zaman, dilediğiniz anda, ister bilgisayarınızdan, isterseniz de mobil uygulamamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. OtoKonfor öncesinde aldığınız hizmetleri de kayıt ederek, araç filonuz ile ilgili tüm bilgileri tek noktadan takip edebileceğiniz ve uçtan uca çalışan OtoKonfor Yönetim Yazılımımız sayesinde, filonuza ait tüm işleri tek noktadan yönetirsiniz. OtoKonfor Yönetim Yazılımı, finans, sigorta, vergi ödemesi, alım-satım gibi yazılım ve çevrimiçi sistemlerle eş zamanlı ve senkronize olarak çalışabilmektedir.

Bağlantılı Araç Ve Sürücü Sistemleri

OtoKonfor ile filonuzdaki her bir araca, her zamankinden çok daha hakim olursunuz. Tam kapsamlı bağlantılı araç ve sürücü sistemleri ile filonuzdaki araçlardan kesintisiz olarak çevrimiçi bilgi alır ve oluşabilecek tüm problemleri önceden çözerek zaman ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz. Bağlantılı Araç ve Sürücü Sistemleri aynı zamanda, filonuzdaki sürücülerin yakıt maliyetlerini yakından takip edebilmenizi ve sürüş performanslarını inceleyerek, kullanım ve sürüş güvenliği hatalarını belirlemenizi sağlar.

OtoKonfor’un Avantajları

Araç Arıza Yönetimi

Filonuzdaki araçların arıza onarımlarını zamanında yaparak ve önleyici bakım uygulamaları ile filonuzun performansını %20 oranına kadar daha verimli çalıştırabilirsiniz.

Maliyet Tasarrufu

Araç filonuzun yönetimindeki en büyük maliyet olan operasyonel giderlerinizi, doğru ve etkin bir yönetim stratejisi ile düşürebilir ve maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

Sürücü Verimliliği

Filonuzdaki araçların ve sürücülerinin sürüş verilerine, araç takip sistemlerinden anında ulaşarak, filo verimliliğinizi anlık olarak takip edebilir ve yakıt maliyetlerinizi proaktif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sürüş Güvenliği

Araç takip sistemleri, sürücülerinizin sürüş verilerini analiz etmenizi kolaylaştırır ve filonuzdaki sürüş güvenliğini korumanızda yardımcı olur.

Image Description
Image Description
Image Description

Teklif Alın

OtoKonfor'un Kurumsal Çözümlerinden şirketiniz için teklif almak ve kolaylıklarımızdan yararlanmaya başlamak için teklif talep formumuzu doldurmanız yeterli. İhityacınız doğrultusunda teklifimizi hazırlayarak size özel kurumsal çözüm paketimizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Image Description

Taleplerinize ortalama 2 iş günü içerisinde yanıt verilmektedir.