Kurumsal

Otokonfor Hakkında

Hakkımızda
Image Description
Image Description

Otokonfor ile aracınız emin ellerde

OtoKonfor'un Periyodik Bakım, Yerinde Periyodik Bakım ve Arıza Onarım hizmetleriyle, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım ve onarımları ister özel, ister yetkili, isterseniz de aracınızın garantisini bozulmadan yaptırabileceğiniz zincir servislerden

15 yılı aşkın Otomotiv Satış Sonrası hizmetler alanındaki tecrübemiz ile her türlü aracın kullanım süresi ve yaşam döngüsü içerisinde ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri (periyodik bakım, arıza onarım, cam ve lastik değişimi, vale, çekici, sigorta, yıkama ve kuaför, trafik cezaları ve kaçak geçiş takibi vb. gibi) www.otokonfor.com web sitemiz ve ilgili uygulama marketlerinde bulunan cep telefonu uygulamalarımız üzerinden dijital platformlarda sunuyoruz.

OtoKonfor müşterilerinin, OtoKonfor iş ortakları ve üye işyerlerinden aldığı tüm hizmetler, OtoKonfor'un %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile OtoKonfor güvencesi altındadır. Bu nedenle OtoKonfor müşterilerine kesintisiz ve doğrudan hizmet vermekte olan iş ortakları ve üye işyerlerini, OtoKonfor'un yaygın ve alanında uzman saha ekipleri ile sürekli denetliyoruz.

Bireysel çözümler dışında kurumsal çözümlerle de, şirket araçlarınızla ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri ve çok daha fazlasını bir araya getirdik. Şirketlere özel olarak tasarladığımız "Filo Yönetim Hizmetimiz" ile araçlarınızın servis hizmetlerini, mobil hizmet ihtiyaçlarını, asistanlık hizmetlerini ve tüm bu süreçlerin takibini artık zahmetsizce yürütebilmenizi sağlıyoruz.