Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Yıkama

Aracınızın ihtiyaç duyduğu yıkama ve tüm kuaför hizmetlerini, bulunduğunuz konum ya da tercih ettiğiniz adrese en yakın OtoKonfor üye işyerlerini seçerek karşılayabilirsiniz.

Yıkama ve Kuaför Hizmetimiz ile aracınız her zaman bakımlı ve temiz olsun. İster tek seferlik olsun, isterseniz de düzenli olarak yıkama ve oto kuaför hizmetleri almak için olsun, bu hizmet size en yakın lokasyonda ve uygun maliyetler ile yıkama ve oto kuaför hizmetleri almanıza yardımcı olur. Dilerseniz, aracınızı vale hizmeti ile adresinizden aldırarak, yıkama ve kuaför hizmetlerini kapıdan kapıya hizmet kapsamında da yaptırabilirsiniz.

OtoKonfor uygulamasına kayıtlı aracınız üzerinden veya yeni aracınız için marka, model ve model yılı bilgisi girerek, aracınız için yıkama veya kuaför hizmeti talep edebilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular

S: Araca yapılacak kuaför işlemlerini seçilebilir miyim?

C: Evet. Yıkama ve kuaför hizmetlerinde, yapılmasını istediğiniz (köpüklü, fırçalı yıkama, koltuk temizliği, tavan temizliği gibi) detay işlemleri seçebilirsiniz.

S: Vale talep edersem ekstra ücret alınır mı?

C: Evet. Vale hizmeti, aracınızın teslim alınacağı adrese göre belirlenir.

Hizmet Açıklama Fiyat
İç & Dış Yıkama Aracınızın iç ve dış aksamlarını buharlı yıkama teknolojisi ile temizliğini sağlayan işlemdir. 240.00 TL