Sıkça Sorulan Sorulan

Otokonfor aklınızdaki sorulara cevap veriyor

Ödeme

Ödemelerinizi dijital olarak gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Masterpass cüzdanınızda kayıtlı kartınız ile ya da kredi kartı bilgilerinizi doldurarak ödeme yapabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için en sıkı prosedürleri uyguluyor ve güvenlik önlemlerini alıyoruz. Onayınızla birlikte, kişisel bilgilerinizi KVKK kapsamında korur ve saklarız. Kredi veya banka kartı bilgilerinizi OtoKonfor dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz doğrudan MasterCard sunucularına iletilerek güvenli bir şekilde tutulur.

Otokonfor’u gece, gündüz dilediğin zaman kullanabilirsin.Hizmetler

Otokonfor’u uygulamadan tanımlı tüm illerde kullanabilirsiniz.Genel

Otokonfor, Otomobil sahiplerinin araçlarının yaşam döngüsü içerisinde ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri örneğin; periyodik bakım, arıza onarım, cam ve lastik değişimi, vale, çekici, sigorta vb. gibi gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuş dijital bir platformdur.

Otokonfor’u AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilir ya da www.OtoKonfor.com web adresinden kayıt olabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten ya da web sitemize girdikten sonra diğer gerekli bilgileri girerek Otokonfor’u kullanabilirsiniz. 

Hizmetlere göre farklılık göstermesi ile beraber, araç bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi tanımlayarak ihtiyacınız olan hizmeti satın alabilirsiniz.

‘Şifremi unuttum’ linkine tıklayarak yeni bir şifre alabilir ve uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.Yerinde hizmet adresi tanımlarken harita üzerinde konumunuzu manuel olarak seçebilirsiniz.Müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimize 444 0 566 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.