Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Çekici

Aracınız ile kaza yaptığınızda veya aracınızda oluşan bir arıza sebebiyle aracınız yola devam edemeyecek durumda olduğunda, OtoKonfor’un Çekici Hizmeti ile bulunduğunuz lokasyona en yakın kurtarıcı aracı talep edebilirsiniz. 

Üstelik çekici hizmetinin alınacağı konum, bulunduğunuz konum ve aracın götürüleceği servisin konumu otomatik hesaplanarak, önceden belirlenmiş çekici ücreti hakkında anında bilgilendirilir ve belirsiz maliyetlerden korunmuş olursunuz.

OtoKonfor’da Çekici Hizmeti ile acil durumlarda adres belirtmenize gerek kalmadan, ihtiyacınız olan çekiciyi bulunduğunuz konumun GPS koordinatlarına, mümkün olan en hızlı ve güvenli şekilde çağırabilirsiniz. 

OtoKonfor mobil uygulaması üzerinden, herhangi bir adres bildirimi yapmadan, doğrudan bulunduğunuz yere hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz, web veya mobil uygulama üzerinden seçtiğiniz adrese de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. OtoKonfor Yol Yardım ve Acil Çekici Hizmeti, Türkiye'nin 10 noktasında İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, Konya,Sivas, Erzurum, Diyarbakır, Kars ve Van'da hizmetinizdedir.

Hizmet talebi esnasında, sistemde kayıtlı olan aracınızın marka, model, model yılı bilgileri otomatik olarak iletilir. Aracınız sisteme kayıtlı değilse bu bilgiler ile birlikte yaşadığınız problemin detaylarını da sistem üzerinden girmeniz talep edilir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Aracımın tipine göre çekici ücreti değişiyor mu?

C: Evet. Çekici ücreti aracın binek olup olmamasına, tercih edilen servis noktasının uzaklığına ve aracınızın alınacağı adresin uzaklığına göre değişir.

S: Tercih edeceğim servis listede yok, yine de çekim yapılır mı?

C: Evet. Bu durumda “Diğer” seçeneğini işaretleyerek, sizin belirleyeceğiniz adrese çekim yapılır.

S: Kurtarıcı hizmeti de alabilir miyim ve ekstra ücret tahsil edilir mi?

C: Evet kurtarıcı hizmeti de verilebilir, bunun için not kısmına bu talebinizi yazmanız gerekmektedir. Bunun için ekstra ücret tahsil edilir. Kurtarıcı hizmeti aracın bulunduğu vaziyete göre belirlenmektedir.

S: Aracım çekici tarafından servis noktasına götürülürken mobil uygulama üzerinden takip edebilir miyim?

C:Evet, OtoKonfor uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

S: Aracım çekiciye yüklenirken ve indirilirken fotoğraf çekiliyor mu?

C: Evet, hem araç yüklenirken hem de indirilirken aracınızın fotoğrafı çekilmektedir.

S: Arıza-onarım ya da hasar-onarım hizmetlerinden birini seçtiğimde, ayrıca çekici hizmeti başlığı altında bu hizmeti talep etmem gerekir mi?

C: Hayır. Bu hizmetleri alacağınız zaman size yöneltilen sorular eşliğinde çekici ihtiyacınız olup olmadığı OtoKonfor tarafından otomatik olarak belirlenir. İhtiyaç olması halinde, talep edilen hizmet başlığı altında çekici talebi gerçekleştirilir.