Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Akü

OtoKonfor’un bu hizmetinde OtoKonfor kullanıcıları, araçlarında aküden kaynaklanan bir sorun olduğunda, mobil olarak kendilerine en yakın akü üye işyeri noktasından akü yol yardım hizmeti alabilmektedir. OtoKonfor üyeleri, hizmet verecek üye işyerinin, kendi aracına olan mesafesini, araca ulaşma dakikası ve yapacakları ödemeyi önceden görebilirler. 


OtoKonfor mobil uygulaması üzerinden, adres bildirimi yapmaya gerek kalmadan, doğrudan bulunduğunuz yere yardım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz web veya mobil uygulama üzerinden adres belirterek de yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Yardım talebiniz esnasında, aracınız ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek olan aracınızın markası, modeli, model yılı gibi bilgileri, aracınızı sisteme daha önce kayıt ettiyseniz otomatik olarak hizmet noktasına iletilir. Daha önce araç bilgilerinizi sisteme kayıt etmediyseniz, aracınızın markası, modeli, model yılı ve mevcut akünün üzerinde yazan amper bilgisini kayıt ederek, Akü Takviye hizmetini alabilirsiniz. Akü takviye hizmeti yeterli olmazsa, aracınızı servise göndermeye gerek kalmadan akü değişimini yerinize yaptırabilirsiniz.

S: Hizmet almak için hangi araç bilgilerimi giriş yapmam gerekiyor?

C: Yardım talebiniz esnasında, aracınız ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek olan aracınızın markası, modeli, model yılı gibi bilgileri, aracınızı sisteme daha önce kayıt ettiyseniz otomatik olarak hizmet noktasına iletilir. Daha önce araç bilgilerinizi sisteme kayıt etmediyseniz, aracınızın markası, modeli, model yılı ve mevcut akünün üzerinde yazan amper bilgisini kayıt ederek, Akü Takviye hizmetini alabilirsiniz


S: Hizmet için ekstra yol ücreti ödemem gerekiyor mu?

C: Hayır. Ekstra yol ücreti ödemeniz gerekmez. Yol ücreti, OtoKonfor'da gösterilen fiyata dahildir.


S: Bulunduğum konum ya da tercih ettiğim adrese göre fiyat değişir mi?

C: Evet. Hizmet noktasının tercih edilen noktaya uzaklığına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Fiyatlar, hizmet alımınızdan önce onayınıza sunulur.


S: Hizmet talebi esnasında sorulan akü amperi bilgisine nereden ulaşabilirim?

C: Bu bilgi teyit amaçlıdır. OtoKonfor'un veritabanına her aracın kullanmakta olduğu akü bilgisi yer alır. Teyit amacıyla istenilen bu bilgi, araç aküsünün üzerinde amper şeklinde yazar. Eğer fiziksel olarak aküyü göremiyorsanız, yerini bilmiyorsanız ya da gördüğünüz halde okuyamıyorsanız, bu alanı boş bırakabilirsiniz.


S: Akünüzün değişimi gerekli olduğu durumlarda, ekstra ücret talep edilir mi?

C: Ek bir işçilik ücreti talep edilmez. Yalnızca değişimi yapılacak olan akünün fiyatı talep edilir.


S: Aracımın akü takviyesine uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım?

C: OtoKonfor sisteminde kayıtlı aracınız üzerinden veya araç bilgileriniz ile sistemden sorgulayarak, aracınızın akü takviyesine uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer aracınız bu hizmeti desteklemiyorsa, talebiniz otomatik olarak red edilir.


S: Akü takviye hizmeti yeterli gelmezse ve akü değişimi gerekirse, aracıma uygun akü bulunamama ihtimali var mı?

C: Hayır. Aracınıza uygun akü, üye işyeri tarafından size önerilecektir.

Hizmet Açıklama Fiyat
Akü Takviye Yardım talebiniz esnasında, aracınız ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek olan aracınızın markası, modeli, model yılı gibi bilgileri, aracınızı sisteme daha önce kayıt ettiyseniz otomatik olarak hizmet noktasına iletilir. 1250.00 TL