Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Oto Çilingir

Aracınızın anahtarı içeride kilitli kaldığında, çalışmadığında, kırıldığında ya da araç anahtarınız kaybolduğunda, ihtiyaç duyduğunuz çilingir hizmetini OtoKonfor üzerinden alabilirsiniz. Aracınızın anahtarı ile sorun yaşadığınızda, OtoKonfor’un yerinde çilingir ve anahtar-kilit değişim hizmeti sayesinde aracınızın bulunduğu yerde hizmet alabilirsiniz. 

Bununla birlikte, alacağınız hizmetin ücretini işleme başlamadan önce öğrenirsiniz. Hizmet sağlayıcı firma tarafından parça değişiminin gerektiği tespit edildiğinde de, ek fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılarak onayınız ile işleme devam edilir.

OtoKonfor mobil uygulaması üzerinden, herhangi bir adres bildirimi yapmanıza gerek kalmadan, doğrudan bulunduğunuz yere yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz, web veya mobil uygulama üzerinden, dilediğiniz bir adrese de aynı şekilde yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Araç Çilingir hizmeti sırasında değişmesi gereken parçalar varsa, hizmet sağlayıcı firma tarafından yardım ekipleriyle birlikte getirilir. Fiziksel koşullar imkân verdiği sürece, yerinde değişim yapılır. Değişmesi gereken parça mevcut değil ve sipariş gerektiren bir parça ise veya ortam koşulları sebebiyle aracın serviste işlem görmesi gerekiyorsa OtoKonfor, sizi çekici hizmeti almanız için yönlendirir.


S: Hizmet için ekstra yol ücreti alınıyor mu?

C: Hayır. Herhangi bir ekstra yol ücreti ödemeniz gerekmez. Yol ücreti, OtoKonfor'da size sunduğumuz fiyata dahildir.

S: Hizmet almak için hangi araç bilgilerimi giriş yapmam gerekiyor?

C: Yardım talebiniz esnasında, aracınız ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek olan aracınızın markası, modeli, model yılı gibi bilgileri, aracınızı sisteme daha önce kayıt ettiyseniz otomatik olarak hizmet noktasına iletilir. Daha önce araç bilgilerinizi sisteme kayıt etmediyseniz, aracınızın markası, modeli, model yılı bilgilerini girerek hizmet alabilirsiniz.

S: Bulunduğum konum ya da tercih ettiğim adrese göre fiyat değişiyor mu?

C: Evet. Hizmet noktasının tercih edilen noktaya uzaklığına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Fiyatlar, hizmet alımınızdan önce onayınıza sunulur.

S: Parça değişikliği gerekirse, ekstra ücret talep edilir mi?

C: Evet. Değişmesi gereken parçaların gerektirdiği işçiliğe ve aracınızın servise gitmesinin gerekliliğine göre, ödemeniz gereken fiyat artış gösterebilir.

S: Değişmesi gereken parça mevcut değilse nasıl bir çözüm üretilmektedir? 

C: Tedarik yapılması sağlanır

Hizmet Açıklama Fiyat
Oto Çilingir Oto Çilingir 820.00 TL