Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Hasar Onarım

Aracınızda hasar oluşması durumunda, (çekici, hasar onarım servisi gibi) ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri, Kaza Tespit Tutanağı danışmanlığı ile birlikte OtoKonfor üzerinden talep edebilir ve hasar onarımınızın en hızlı şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kaza sonucu aracınızda oluşan (mekanik, elektrik, elektronik, yazılım, kaporta, döşeme ve benzeri) her çeşit iç ve dış aksam hasarlarının onarımını, OtoKonfor’un Hasar Onarım hizmeti ile zahmetsizce ve güvenle yaptırabilirsiniz. Hizmeti, tercih ettiğiniz servis noktasından alabileceğiniz gibi dilerseniz, vale hizmeti alarak aracınızın bulunduğunuz yerden alınarak, servise götürülmesini ve hasar onarım hizmeti sonrasında adresinize geri teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Hasar Onarım Hizmetimiz sayesinde, aracınızda oluşan hasarın ön tespiti, konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Onarım ihtiyacınız en net şekilde belirlenir ve bu sayede ihtiyacınıza en uygun servise yönlendirilirsiniz. Bu sayede gereksiz maliyetlerden de korunmuş olursunuz.

Maddi hasarlı kaza yaptığınızda, mobil tutanak için gerekli olan (kazaya karışan araç ve sürücü bilgileri ile birlikte) tüm kaza detaylarını sisteme kolayca girer ve onarım talebini zahmetsizce iletirsiniz. OtoKonfor tarafından yönlendirilecek olan, "Evet" ve "Hayır" şeklinde kolayca yanıtlayabileceğiniz sorularla, acil bir durum olup olmadığı hızlıca tespit edilir. Acil durumda doğrudan çekici yönlendirmesi yapılır.

Aracınızın çalışmasına engel bir durum olmadığı tespit edildiğinde OtoKonfor size, bulunduğunuz adrese göre en yakın servis seçeneklerini sunar. Aracınızı belirleyeceğiniz servis noktasına götürebileceğiniz gibi, isterseniz vale hizmeti alarak aracınızı bulunduğunuz noktadan teslim de aldırabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Kendi aracım dışında, maddi hasar yaşanan karşı tarafın aracı için de talepte bulunabilir miyim?

C: Evet. Birden fazla araç için talepte bulunabilirsiniz. Buna sistemde kayıtlı olmayan araçlar da dâhildir.

S: Talebimde beyan ettiğim resimlere göre hasar maliyeti belli olur mu?

C: Hayır. Ancak araç servise geldikten sonra yapılan incelemeden sonra yaklaşık bir ücret ortaya çıkar.

S: Vale talep ettiğimde ekstra ücret ödemem gerekir 

C: Evet. Vale hizmeti, aracınızın teslim alınacağı adrese göre belirlenir.

S: Araçtaki hasarlı parçaların onarım veya değişim kararını kim verir?

C: Eğer araç sigorta kapsamında yapılıyorsa, sigorta eksperleri tarafından verilir. Ancak masraflar sizin tarafınızdan karşılanacak olursa bu durumda, karar sizin tercihinize bırakılır. 

S: Hasar onarım tespiti öder miyim? 

C: Hayır, tespit için herhangi bir ücret ödemezsiniz. 

 S: Onarım gören veya değişen parçalar garantili midir?

C: OtoKonfor güvencesi altında yapılan tüm işlemler, güvenilir servisler tarafından, önceden belirlenmiş standartlarda uygulanır ve parça değişimi yalnızca gerekliyse yapılır. Onarımlarda garanti verilemez ancak yeni parça değişimlerinde, değişen parça aracın garantisinden bağımsız olarak garanti altındadır.

S: Hasar onarım hizmeti aldıktan sonra, araç geçmişine kayıt yaptırmak için OtoKonfor'a bilgi girmek gerekli mi?

C: Hayır. OtoKonfor üzerinden aldığınız bu hizmet otomatik olarak sistemimize kayıt edilir.

Hizmet Açıklama Fiyat
Kendim Ödeyeceğim Hasar bedelleri benden temin edilecek 0.00 TL
Sigortadan Ödeyeceğim Kasko poliçemden yaptıracağım 0.00 TL