Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Vale Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz vale hizmetini, bulunduğunuz konuma veya tercih ettiğiniz bir başka adrese yönlendirebileceğiniz vale ile ve önceden belirlenmiş fiyatlarla alabilirsiniz.

OtoKonfor ile alabileceğiniz Vale Hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuzda aracınızı, belirlediğiniz bir yerden bir başka belirli noktaya, önceden belirlenmiş avantajlı fiyatlar ile transfer ettirebilirsiniz. Aracınızın teslim alınacağı yer ve saat bilgisini belirlemeniz ve teslim edilecek yeri ve teslimat zamanının iletmeniz yeterlidir. Konusunda uzman vale ekibi, aracınızı sizden teslim alarak, gitmesi gereken yere güvenle götürüp teslim eder.

Üstelik tüm teslim alma ve teslim etme süreçlerini OtoKonfor vale hizmeti ekranından takip edebilirsiniz. Bu süreçlere vale’nin konumu, araca olan mesafesi ve süresi dahildir. 


Sıkça Sorulan Sorular

S: Vale ücreti neye göre belirleniyor?

C: Vale ücreti, vale servis noktasına olan uzaklığınıza ve aracın götürülmesini istediğiniz mesafeye göre hesaplanır.

S: OtoKonfor üzerinden ödeme yapılabiliyor mu?

C: Evet. Ödeme OtoKonfor üzerinden hizmet başında tahsil edilir.

S: Aracım, ulaştırmak istediğim noktaya ulaştığında nasıl haberdar oluyorum?

C: OtoKonfor, her süreçte (vale yola çıktı, araç teslim alındı, araç teslim edildi gibi bilgilendirmeler ile) sizi sistem üzerinden haberdar eder.

S: Araç teslim alınırken ve teslim edilirken fotoğraf çekiliyor mu?

C: Evet, aracınız alınırken ve teslim edilirken fotoğraflar çekilmektedir. 

Hizmet Açıklama Fiyat
Vale - Tek Yön Aracınızı bulunduğunuz veya seçtiğiniz konumdan vale yardımı ile seçtiğiniz noktaya ulaştırılmasını sağlar. 150.00 TL
Vale - Çift Yön Aracınızı bulunduğunuz veya seçtiğiniz konumdan vale yardımı ile seçtiğiniz noktaya ulaştırılmasını, aracın işlemi tamamlandıktan sonra ulaştırıldığı noktadan aynı noktaya geri getirilmesini sağlar. 280.00 TL