Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Yerinde Yıkama

Yerinde Yıkama

Yıkama ve kuaför hizmetlerini bulunduğunuz konum ya da tercih ettiğiniz adreste, önceden belirlenmiş fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz. Bu hizmet ile aracınızın yıkama ve oto kuaför ihtiyacını adresinizde alabilirsiniz.

OtoKonfor uygulamasında kayıtlı aracınızı seçerek veya marka, model ve model yılı bilgisi girip yeni araç kaydı oluşturarak, yıkama veya kuaför hizmeti talep edebilirsiniz. Önceden belirlenmiş standartlarda yıkama ve kuaför paketi içeriği ve fiyatları, OtoKonfor uygulaması üzerinden onayınıza sunulur. Onayınız ile birlikte adresinizde yıkama ve kuaför hizmeti süreciniz başlatılmış olur.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Yıkama nasıl yapılıyor? 

C: Yıkama uzman ekipler tarafından çeşitli solüsyon ve mobil araçta çalışan buhar makinasıyla yapılır. 

S: Tüm kuaför hizmetleri verilebiliyor mu?

C: Hayır tümü değil fakat büyük bir kısmı verilebilmektedir. Bu hizmetleri satın alma sayfasında listeli halde bulabilirsiniz. 

S: Solüsyonlar aracın boyasına veya kaportasına zarar verir mi?

C: Hayır. Kullanılan tüm malzemeler aracın boyası ve kaportasını korur niteliktedir. Aracınıza herhangi bir zarar verilmez. Defalarca denenmiş ve araca zarar vermediği test edilmiştir. 

S: Her koşulda bu hizmeti alabilir miyim?

C: Hayır. Hava muhalefetinin olduğu durumlarda ve yıkama işleminin yapılması mümkün olmayan küçük alanlarda bu hizmet verilememektedir. Kapalı otopark alanlarında yıkama işlemi izni araç sahibi tarafından alınmalıdır. 

Hizmet Açıklama Fiyat
İç Dış Yıkama + Ozon Dezenfeksiyon İç-Dış Yıkama ve Ozon Dezenfeksiyon Hizmeti İçerir 85.00 TL
Koltuk Temizleme Aracınızın koltuklarının buharlı yıkama teknolojisi ile temizliğini sağlayan işlemdir. 650.00 TL