Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Araç Alım Danışmanlığı

Araç Alım Danışmanlığı

Araç satın almak istediğinizde, ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini alarak yeni aracınıza seçiminizden emin bir şekilde kavuşabilirsiniz. Almak istediğiniz aracın marka, model, vites ve yakıt türü gibi özelliklerini belirleyerek, OtoKonfor'un anlaşmalı üye işyerlerinden hızlıca teklif alabilirsiniz.

OtoKonfor Araç Alım Hizmeti, araç almayı planladığınızda, talep ettiğiniz marka ve modeldeki araç alternatiflerine ulaşabileceğiniz pazaryeri çözümünü sunar. Marka ve modeller konusunda emin olamadığınız durumlarda da, OtoKonfor tarafından alacağınız danışmanlık sayesinde, ihtiyacınızı en iyi karşılayabilecek seçeneklere ulaşırsınız. Bu seçenekler arasından da bütçenize uygun seçimi yapma imkânına ulaşırsınız.

Araç Alım Hizmeti, ihtiyacınızı doğru analiz ederek, aradığınız aracı doğru şekilde belirlemenizi sağlar. Bütçenize en uygun satın alımı yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bu hizmet kapsamında satın alacağınız aracınız, OtoKonfor'un iş ortaklarının güvencesi altındadır. Satın alım işlemleri, iş ortaklarımız tarafından sunulan ekspertiz raporu ile gerçekleştirilir.

Aradığınız araç özelliklerini ve bütçenizin aralığını OtoKonfor uygulamasına girerek, kolayca araç satın alım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca bütçe aralığı, yakıt ve vites türü gibi genel kriterleri belirleyerek, araç satışı yapan firmalardan birbirinden farklı marka ve model araç alternatiflerine yönelik çoklu teklifler de alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Araç almak istiyorum fakat marka, model, model yılına karar veremedim. Ne yapmalıyım?

C: OtoKonfor, talep ettiğiniz araç özelliklerine (yakıt türü, yakıt tipi vs. gibi) ve bütçe aralığına göre en uygun aracın bulunması konusunda size satın alım danışmanlığı yapar. Böylece teklif usulü ile birçok alternatif arasından, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçme imkanını bulursunuz.

S: Aldığım araç garantili midir?

C: Aracın mekanik garanti sürecinde olup olmamasını, üretici firma ve servis geçmişi belirler. Bu nedenle üretici garantisi konusunda herhangi taahhüt veremiyoruz. Ancak, OtoKonfor aracılığı ile satın aldığınız araçlarda, OtoKonfor iş ortağı firmalar tarafından hazırlanmış uzman incelemesi ve raporu bulunur. Bu raporda yazanlar, ekspertizi yapan firma tarafından güvence altındadır.

S: Bir fiyat teklifini kabul ettikten sonra ne yapmam gerekiyor?

C: Kabul ettiğiniz teklifi, OtoKonfor üzerinden dijital olarak onaylarsınız. Bir sonraki adımda, çözüm uzmanlarımız sizi ve araç satışı yapan firmayı bir araya getirerek, satış işleminin tamamlanmasına oluruz.