Hizmetler

Otokonfor Her Zaman Yanınızda

Arıza Onarım

Arıza Onarım Hizmeti, maddi hasarlı bir kaza yaşanmadan aracınızda meydana gelen mekanik ve elektrik arızalarının, özel, yetkili ve zincir servis seçeneklerinden dilediğinizi seçerek, aracınızın sürüşe elverişli olduğu koşullarda dilerseniz vale opsiyonuyla birlikte, kolayca onarılmasını sağlayabilirsiniz. Vale hizmeti ile aracınızın adresinizden alınarak onarımının yapılmasını ve onarım sonrasında yine adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma, aracınızın servise gelmesi akabinde yapılacak olan ekspertiz neticesinde belirlenir.

Aracınızda elektriksel veyahut mekanik herhangi bir problem oluştuğunda, OtoKonfor uygulaması üzerinden arıza onarım talebinde bulunursunuz. OtoKonfor, "evet" ve "hayır" şeklinde kolayca yanıtlayacağınız sorularla, acil bir durum olup olmadığını tespit eder.

Acil bir durumda doğrudan çekici yönlendirmesini yaparken, aracınızın çalışmasına engel bir durum olmadığı tespit edildiğinde ise OtoKonfor size, bulunduğunuz adrese göre en yakın servis seçeneklerini sunar. Aracınızı belirleyeceğiniz servis noktasına götürebileceğiniz gibi, isterseniz vale hizmeti alarak aracınızı bulunduğunuz noktadan teslim de aldırabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Arızayı beyan ettikten hemen sonra onarım ücreti belli oluyor mu?

C: Hayır. Arızalı parça ile birlikte görünmeyen başka parçadaki sorun da söz konusu problemin sebebi olabilir. Onarım ücretinin belirlenmesi öncesinde, araçtaki sorunun kaynağı doğru bir şekilde tespit edilir ve daha sonra onarım ücreti teklif olarak size iletilir.

S: Onarım gören veya değişen parçalar garantili midir?

C: OtoKonfor güvencesi altında yapılan tüm işlemler, güvenilir servisler tarafından, önceden belirlenmiş standartlarda uygulanır ve parça değişimi yalnızca gerekliyse yapılır. Onarımlarda garanti verilemez ancak yeni parça değişimlerinde, değişen parça aracın garantisinden bağımsız olarak garanti altındadır.

S: Ekspertiz sonucunda aracım için onarım hizmeti almaz isem herhangi bir ücret ödemem gerekir mi?

C: Evet, arıza tespit ücreti 75 TL’dir ancak işlemi yaptırırsanız bu tutar alınmayacaktır.